коли необхідно чистити ноутбук?

Ви чуєте нестерпний гул вентилятора?

Ваш улюблений ноутбук почав видавати значний шум? Вентилятор гуде і тріщить? Це одна з ознак, що Вам пора провести чистику ноутубука. Систему охолодження забила пилюка і не дає нормально виходити теплу, а вентилятор працює постійно на максимум і це теж йому шкодить. Якщо довгий час ноутбук працюватиме в такому режимі можливий вихід з ладу, як вентилятора так і перегрів мікросхем на материнській платі.

Ноутбук вимикається сам?

Однією з перших і найімовірніших причин випадкового відключення комп’ютера чи ноутбука, особливо під час гри, є перегрів. Це біда більшості комп'ютерів, особливо ноутбуків, оскільки теплу нікуди подітися. Дуже важливо, щоб вентилятори комп’ютера працювали чудово, щоб уникнути цієї проблеми. Це настільки поширене і важливе питання, що більшість комп’ютерів тепер мають вбудований механізм, який вимикає ваш комп’ютер, якщо будь-який із компонентів перегрівається. Вважайте це своєю цифровою феєю, яка захищає ваш дорогий електронний пристрій.

Ноутбук дуже гріється?

Щоб подолати цю проблему, потрібно з’ясувати, що викликає неправильне розсіювання тепла, а найімовірнішим винуватцем є забруднений або пошкоджений вентилятор. Вам слід звернути пильну увагу на звук, який видають кулери, а також на інтенсивність потоку повітря з вентиляційних отворів. У разі скрипу, тарахкотіння чи скреготу необхідно провести діагностику системи охолодження. У 90% випадків достатньо коректно провести чистку ноутбука для усунення проблеми. Зрідка необхідно замінити теплопровідні трубки, а трохи частіше несправний вентилятор.

деякі випадки з нашої практики

ВИникли запитання?

Отримай безкоштовну консультацію з свого питання прямо зараз!

ЯК НАС ЗНАЙТИ?